O mnie

Opublikowano w Sprawy ogólne | 11972 odsłon.

b_300_300_16777215_00_images_stories_img_34351.jpgJestem Pasłęczaninem od urodzenia i osobą bezpartyjną. Posiadam wykształcenie wyższe w stopniu doktora nauk rolniczych, który to tytuł uzyskałem na Wydziale Rolniczym Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Ukończyłem Podyplomowe Studium „Szacowanie nieruchomości" na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej ART w Olsztynie i od 1997r. jestem rzeczoznawcą majątkowym. Po ukończeniu Podyplomowego Studium Bankowości i Finansów o specjalności „Bankowość uniwersalna" na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiej Akademii Bankowej i kilku latach pracy w bankowości uzyskałem tytuł dyplomowanego pracownika bankowego nadany przez Związek Banków Polskich. Po wielu kursach i warsztatach szkoleniowych zostałem doradcą finansowym i agentem ubezpieczeniowym.

Przez kilka lat pracowałem jako adiunkt w instytucie naukowym, starszy inspektor ARiMR, dyrektor banku, z-ca dyrektora oddziału ZUS ds. dochodów oraz jako wykładowca przedmiotów z zakresu gospodarki przestrzennej i finansów jednej z uczelni katolickich z siedzibą w Warszawie.

Od 1997 roku jestem właścicielem firmy konsultingowej zajmującej obrotem i wyceną nieruchomości, kredytowaniem firm i osób fizycznych oraz ubezpieczeniami.  Pracuję również jako doradca finansowy w jednej z ogólnokrajowych sieci niezależnych doradców finansowych. Jestem także biegłym Sądu Okręgowego w Elblągu z zakresu szacowania nieruchomości i rolnictwa.

W Radzie Miejskiej Pasłęku zasiadam od 2006 roku i podobnie jak poprzednio, w obecnej kadencji Rady 2010-2014 również jestem członkiem Komisji Budżetu i Rozwoju Gminy.

Moim celem pracy w Radzie Miejskiej jest działanie na rzecz lokalnej społeczności, by władze czyniły to, co do nich należy tj. uczciwie zarządzały miastem i gminą, by wszelkie jej działania były korzystne dla nas i transparentne, by wszystkim nam żyło się lepiej.