Podziękowanie

Krzysztof Kopański. Opublikowano w Samorząd Miejski | 1867 odsłon.

IMG 4404 001

Szanowni Państwo,

Wybory samorządowe 2018 r. do Rady Miejskiej w Pasłęku i na Burmistrza Pasłęka zostały praktycznie rozstrzygnięte.

Poprzedziła je brudna kampania wyborcza szkalująca moją osobę. Nie cofnięto się przed niczym. Stronnicy jednego z kontrkandydatów na burmistrza miasta pragnęli jednej rzeczy - wyeliminowania mnie z gry w sposób niedemokratyczny, haniebny, wmawiając opinii publicznej czyny, jakich nie pełniłem.

Dwukrotnie musiałem w Sądzie dochodzić prawdy i bronić swojego honoru. Jednak satysfakcjonujące wyroki oczyszczające mnie z wszelkich zarzutów nie zrównoważyły tego, ile bólu przysporzyły one moim najbliższym; żonie i moim córkom.

Im też składam ogromne podziękowania, że były przy mnie w tych trudnych chwilach.

Dziękuję wszystkim Państwu za oddane głosy i za to, że blisko 2405 osób z Pasłęka i okolicznych wsi dostrzegło w mojej osobie nadzieję na zmiany, które są konieczne.

Dziękuję mojemu sztabowi KWW „Pasłęk Razem” za to, że trwał przy mnie murem i wspierał mnie, jak tylko potrafił najlepiej.

Gratuluję wybranym.

Szczególnie podziękowania kieruję do mieszkańców osiedla Północ i Zydlonga za to, że dane było mi pracować w  Radzie Miejskiej w Pasłęku przez blisko 12 lat na ich rzecz. Doceniając moje zaangażowanie, to właśnie Państwo z okręgu wyborczego nr 9 wytypowaliście moją osobę w wyborach na stanowisko Burmistrza Pasłęka. To bardzo miłe rozstanie z pracą w samorządzie, będąc docenionym w ten właśnie sposób przez najbliższych sąsiadów w tej najbardziej prestiżowej kategorii.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam