Podziękowanie

Krzysztof Kopański. Opublikowano w Samorząd Miejski | 2397 odsłon.

IMG 4404 001

Szanowni Państwo,

Wybory samorządowe 2018 r. do Rady Miejskiej w Pasłęku i na Burmistrza Pasłęka zostały praktycznie rozstrzygnięte.

Poprzedziła je brudna kampania wyborcza szkalująca moją osobę. Nie cofnięto się przed niczym. Stronnicy jednego z kontrkandydatów na burmistrza miasta pragnęli jednej rzeczy - wyeliminowania mnie z gry w sposób niedemokratyczny, haniebny, wmawiając opinii publicznej czyny, jakich nie pełniłem.

Dwukrotnie musiałem w Sądzie dochodzić prawdy i bronić swojego honoru. Jednak satysfakcjonujące wyroki oczyszczające mnie z wszelkich zarzutów nie zrównoważyły tego, ile bólu przysporzyły one moim najbliższym; żonie i moim córkom.

Im też składam ogromne podziękowania, że były przy mnie w tych trudnych chwilach.

Dziękuję wszystkim Państwu za oddane głosy i za to, że blisko 2405 osób z Pasłęka i okolicznych wsi dostrzegło w mojej osobie nadzieję na zmiany, które są konieczne.

Dziękuję mojemu sztabowi KWW „Pasłęk Razem” za to, że trwał przy mnie murem i wspierał mnie, jak tylko potrafił najlepiej.

Gratuluję wybranym.

Szczególnie podziękowania kieruję do mieszkańców osiedla Północ i Zydlonga za to, że dane było mi pracować w  Radzie Miejskiej w Pasłęku przez blisko 12 lat na ich rzecz. Doceniając moje zaangażowanie, to właśnie Państwo z okręgu wyborczego nr 9 wytypowaliście moją osobę w wyborach na stanowisko Burmistrza Pasłęka. To bardzo miłe rozstanie z pracą w samorządzie, będąc docenionym w ten właśnie sposób przez najbliższych sąsiadów w tej najbardziej prestiżowej kategorii.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam

 

Komentarze  

+1 #4 głosujący 2018-12-07 11:22
Cytuję dddd:
Gratulacje. Poparło Pana 2,5 tys osób. Mimo że zirytowaly mnie te wahnięcia w stronę elektoratu PiS,to jestem jednym z Pana wyborców. Kampania była faktycznie wstrętna. Aż przypomniały mi się czasy gdy startował Ferek, brrrr.

Spokojnie, elektorat PiS także głosował na p. Kopańskiego. Nie zauwazylismy "wahnięć w stronę PiS" , a zagłosowaliśmy , bo to wciąz jedyna alternatywa dla dotychczasowego betonu. Pozdrowienia.
Cytować
+2 #3 dddd 2018-10-24 14:51
Gratulacje. Poparło Pana 2,5 tys osób. Mimo że zirytowaly mnie te wahnięcia w stronę elektoratu PiS,to jestem jednym z Pana wyborców. Kampania była faktycznie wstrętna. Aż przypomniały mi się czasy gdy startował Ferek, brrrr.
Cytować
+9 #2 iga 2018-10-24 08:33
My powinniśmy Panu podziękować za wytrwałość. Takie to nasze miasto burmistrz, który nie potrafi uczciwie walczyć i sięga po obrzydliwą broń. Honorowy Obywatel Pasłęka J.W.to plagiator i autoplagiator, Rada Wydziału UG pozbawiła go tytułu doktora habilitowanego.Powinien zwrócić tytuł otrzymany od naszego miasta.Honor do czegoś zobowiązuje.
Pozdrawiam Pana życzę wszystkiego dobrego Panu w życiu osobistym i zawodowym.
Cytować
+3 #1 Ja 2018-10-24 08:19
Po prostu Człowiek z klasą. Niestety jak to mówią "na układy nie ma rady".
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież