SONDA - absolutorium dla burmistrza Śniecikowskiego!
W związku ze zbliżającą się sesją Rady Miejskiej w Pasłęku, na której podjęta zostanie uchwała w sprawie udzielenia burmistrzowi Wiesławowi Śniecikowskiemu absolutoruim za 2010r. chciałbym poznać Państwa opinie na ten temat, stąd na moim blogu, na jego prawym pasku została umieszczona sonda z pytaniem: czy jesteś za udzieleniem burmistrzowi Śniecikowskiemu absolutorium za 2010r.
Udzielenie, bądź nie absolutorium jest swoistym testem oceny władzy wykonawczej (burmistrza) przez organ uchwałodawczy (rada miejska). W ten sposób rozlicza się władzę za jej dokonania w 2010r. zarówno w sferze finansowej, jak i merytorycznej. Rada może też wskazać na to, co jej się podobało, a co w wykonaniu wyraźnie zawiodło.
Sonda zostanie zamknięta w dniu 26 maja 2011r. w przeddzień głosowania. Liczę na Państwa udział i wyrażone opinie.
Sonda została zamknięta 26 maja 2011r. o godz. 23.59. Przeciw udzieleniu absolutorium burmistrzowi Śniecikowskiemu głosowało 74,4% internautów, zaś za udzieleniem oddano 25,6% głosów.
Wszystkim Państwu bardzo dziękuję za udział w głosowaniu i wyrażone opinie, które wykorzystam w swoim jutrzejszym wystąpieniu na sesji, którego treść opublikuję na swoim blogu po jej zakończeniu.
Později jste si uvědomil, že viagra a dávka je zajímavé věci viagra 25mg nejtěžší uvažovat není správné. Takže jste si myslel předtím. Jen nebude muset přemýšlet o tom, kdy se dá učinit.
Komentarze
Jakiś czas pracowałam w jednym ze stowarzyszeń.Był czas kiedy ludność miasta mogła ocenić pracę UMiG w anonimowych ankietach.Prezes stowarzyszenia przyniósł cały plik ankiet ludziom,którzy przychodzili do stowarzyszenia po pomoc(chleb itp).Powiedział,że każdy kto chce dalej korzystać z pomocy,musi jak najlepiej ocenić w ankietach pracę UMiG.Ludzie prości,bez wykształcenia,mysleli,że cyfra "10" jest najlepszą oceną i tak zaznaczyli.
chyba za te wszystkie buble: mury obronne,ulica 3 Maja,a może za wspaniałą toaletę czynną czasami dla wybrańców.